Artykuły

Historia jedna z wielu

Jeśli brak ci motywacji przeczytaj.

Miasteczko na południu, wczesny poranek, pewna atrakcyjna kobieta idzie prawą stroną ulicy. Idzie pełna optymizmu, pewności siebie, cały czas lekko uśmiechając się. Wspomina wczorajszy wieczór spędzony w nowymi znajomymi. Przed wejściem do biura zauważa otyłą kobietę która zjada kolejnego pączka. Nagle uświadamia sobie że jeszcze rok temu podobnie wyglądała.

Często w wyniku stresu w pracy uciekała w niezdrowe jedzenie. Wielokrotnie po pracy leżała nie robiąc ze sobą nic poza czytaniem książki. Nie interesowała się mężczyznami bo uważała że nikt jej nie chce. Wszystko się zmieniło gdy za namową znajomej poszła do fitness klubu gdzie rozpoczęła przygodę z aktywnością fizyczną. Po pewnym czasie zauważyła że trening daje jej wiele radości, lepszego samopoczucia, widzi większe zainteresowanie swoją osobą mężczyznami, zbudowała związek. Sport stał się pasją, sposobem na realizację celów. Zmieniła pracę w której czuje się pewnie, wzrosło poczucie jej wartości. Ponadto pewne zachowania weszły w plan codzienny min systematyczne żywienie co 3 godz, codzienna aktywność fizyczna.

Po pewnym okresie rozpoczęła przygodę z bieganiem, co zaowocowało obniżeniem poziomu stresu a tym samym brakiem depresji, roztargnienia. Wszystko stało się łatwiejsze i przyjemniejsze, otworzyły się horyzonty zawodowe i prywatne. Zaczęła określać nowe cele i priorytety o czym wcześniej nie myślała.

OneLegCrossfit
Jak funkcjonuje nasz organizm w ciągu doby!

Dodaj komentarz